Verenigingen

Cultuur

Dolle Dorpsdagen
Tel.: 0472 21 85 75 - Joske De Neef
Koninklijke Toneelkring Rust Roest
Info: http://www.ktrustroest.be - Tel.: 0477 70 06 96 - Rony Olbrechts - Frans Vekemansstraat 131, 1120 Neder-Over-Heembeek
Stedelijke Openbare Bibliotheek Brussel - uitleenpost NOH
Info: http://www.brussel-laken.bibliotheek.be - Tel.: 02 423 53 22 - Jurgen Busschots - Jurgen.Busschots@brunette.brucity.be - Frans Vekemansstraat 79, 1120 Brussel
Willemsfonds Neder-Over-Heembeek
Tel.: 02 268 07 54 - Denise Vergeylen - Denise.vergeylen@telenet.be

Ecologie & Sociaal werk

Ardaps
Tel.: 0472 67 35 77 - Ernestine Mula Kakiba - mulakakiba@hotmail.com
Gezinsbond Neder-Over-Heembeek
Tel.: 02 245 68 18 - Christine De Meerleer - gezinsbondnoh@hotmail.com
Groene Wandeling / Promenade Verte NOH

geleide wandelingen

Tel.: 0475 77 05 63 - Benoît Elleboudt - benoit.elleboudt@gmail.com - L. Daumeriestraat 24, 1120 Brussel
Lokaal dienstencentrum ADO Icarus
Info: http://www.ado-icarus.be/#!senioren/c31g - Tel.: 0470 90 04 04 - Conny Roekens - conny.roekens@ado-icarus.be - Frans Vekemansstraat 131, 1120 Brussel
Natuurpunt
Info: http://natuurpuntbrussel.be - Annelies Haesevoets - annelies.haesevoets@gmail.com
Regionale Commissie Rechtvaardigheid en Vrede Brussel
Tel.: 02 268 03 17 - Yves Lebrun - y.lebrun@scarlet.be
Wijkkomitee Heembeek blijft

wijk- en milieuwerking

Tel.: 02 268 16 72 - Odrey De Meijts
Ziekenzorg Mutsaard
Tel.: 02 268 48 20 - Eugeen Mertens - eugmertens@outlook.com
Ziekenzorg Neder-Over-Heembeek
Tel.: 02 248 00 17 - Nini Appermont - Nini.appermont@skynet.be

Kerkgemeenschap

Broederschap van Scherpenheuvel NOH
Tel.: 02 268 01 60 - Daniel Sterckx
Nederlandstalige Pastoraal Heembeek-Mutsaard

kerkgemeenschap

Tel.: 02 268 03 17 - Yves Lebrun - y.lebrun@scarlet.be - Araucarialaan 52, 1020 Brussel

Kinderen & jongeren

Chiro Mutsaard
Info: http://www.chirobrussel.be/nl/chiros/chiro-christus-koning-mutsaard-laken/ - Tel.: 0472 99 48 60 - Silke Puystiens - silke.puystiens@gmail.com - Stalkruidlaan 13, 1020 Brussel
Chiro SAG NOH
Tel.: 0476 71 81 28 - Glenn Elsocht - glennelsocht@gmail.com - Fr. Vekemansstraat 131, 1120 Brussel
Jeugdhuis 't Mutske
Info: http://www.facebook.com/jeugdhuismutske - info@mutske.be - Schapenweg 2, 1020 Brussel
Kind en Preventie

Babyzorg en medische begeleiding

Tel.: 078 15 01 00 - Erna Behiels - info@kindengezin.be - Frans Vekemansstraat 145, 1120 Brussel
Scouts en Gidsen Ruusbroec
Info: http://www.scoutsruusbroec.be - Stijn De Beule - info@scoutsruusbroec.be - Forumlaan 4, 1020 Brussel

Onderwijs

GVLS Kristus Koning - Assumpta
Info: http://kkaschool.be/ - Tel.: 02 268 19 73 - Han Van Ackere - directie@kkaschool.be - P. Jansonstraat 57, 1020 Brussel
Koningin Astridschool
Info: http://www.koninginastridschool.be/welkom.html - Tel.: 02 260 11 50 - Nadine Bracke - Nadine.bracke@brunette.brucity.be - Mutsaardlaan 69, 1020 Laken
Oudercomité Jan-Van-Ruusbroeckollege
Tel.: 0477 45 56 04 - Ann Jacobs - Ann.jacobs@vrt.be
Ouderraad Leo XIII School
Tel.: 0496 59 65 22 - Luc Hofman - luc.hofman@proximus.com
Vriendenkring Kasteel Beiaardschool
Marleen Willems - Leen_w_5@hotmail.com

Sport

Biljartclub NOH
Info: http://www.bcnoh.be/ - Tel.: 0486 44 51 66 - Marc Van Beneden - Rene.blondeel@skynet.be - Fr. Vekemansstraat 131, 1120 Brussel
BX Brussels
Info: http://www.bxbrussels.com - Gijs Ieven - gijs@bxbrussels.com
Koninklijke en Keizerlijke Schuttersgilde St.-Sebastiaan

Handboogschieten

Tel.: 0475 95 66 56 - Nelly Van Moer - nellyvanmoer@skynet.be - St-Niklaasstraat 49, 1120 Brussel
Koninklijke Kruisboogschutters 'De Vrolijke Kruisboogschutters'

Kruisboogschieten

Tel.: 0486 45 44 61 - Jean De Ridder - jean_de_ridder@yahoo.fr
Petanqueclub Djembees
Sabine Depoorter - sdepoorter@parlbru.irisnet.be
Volleybalclub KWB - NOH
Tel.: 0477 32 02 91 - Eddy De Backer - Eddy.christine@skynet.be
Wandel Mee

wandelclub

Tel.: 0476 86 28 35 - Frans & Nika Fonteyn - fonteyn.maertens@skynet.be
ZVC De Wulle Bieste

Zaalvoetbal

Tel.: 0494 03 85 04 - Roel De Sutter - Roel.de.sutter@gmail.com
Zwemclub De Durvers
Tel.: 02 268 56 53 - Katleen Adriaenssens - katleenadriaenssens@hotmail.com
Zwemclub De Eendjes

Watergewenning

Christine De Meerleer - gezinsbondnoh@hotmail.com

Vrije tijd

Cre-art
Tel.: 02 268 03 17 - Yves Lebrun - y.lebrun@scarlet.be
Femma Neder-Over-Heembeek
Tel.: 02 268 35 80 - Betty Olbrechts - betty.olbrechts@yahoo.fr - Oorlogskruisenlaan 270 B3, 1120 Neder-Over-Heembeek
KWB Neder-Over-Heembeek
Tel.: 0498 53 41 54 - Johan Notredame - johan.notredame@coditel.net
Liturgische zanggroep Neder-Over-Heembeek

zangkoor

Tel.: 02 268 03 17 - Yves Lebrun - y.lebrun@scarlet.be
OKRA Neder-Over-Heembeek

ontmoeting, vorming voor 55+ers

Tel.: 02 268 37 54 - Christiane Boddin-Crampe - Christiane.crampe@hotmail.com
Schaakclub Richard Réti
Info: http://www.reti.be - Tel.: 0475 45 58 35 - Jan Vanhercke (voorzitter) - info@reti.be
Scrabblekern Lexicon
Tel.: 0477 30 70 52 - Huub Moonen

Andere

Rusthuis De Overbron vzw

rusthuiswerking

Tel.: 02 266 12 12 - info@deoverbron.be - Oorlogskruisenlaan 202, 1120 Brussel
Vriendenkring ADO Icarus
Peter Elsocht - info@beenhouwerijelsocht.be