Verenigingen

Ontdek het Nederladstalige aanbod in Neder-Over-Heembeek en de Mutsaardwijk

Een rijk aanbod aan verenigingen kleuren mee het vrijetijdsaanbod in Neder-Over-Heembeek en de Mutsaardwijk.
We stellen ze graag aan je voor.

1. GC Nohva

GCNohva@vgc.be
02 268 20 82
Peter Benoitplein 22 1120 Neder-Over-Heembeek

Kinderen en jongeren

Sport

2.  Aquatix 

aquatixbxl@gmail.com 
0489311583

3. Growing By Hockey

Growingbyhockey@gmail.com
0476218395
facebook.com/growingbyhockey

Jeugdwerking

7. Scouts Laken-Ruusbroec

Scoutsruusbroec@gmail.com
Forumlaan 4
1020 Laken

8. Ladder'op

info@ladderop.be
Broederschapstraat 36
1030 Schaarbeek

9. Jeugdhuis 't Mutske

Info@mutske.be
0478 45 98 80
facebook.com/jeugdhuismutske

Creatief

10. Hoofstedelijke kunstacademie Brussel

academie@brucity.education
02 279 57 12
Nieuwland 198
1000 Brussel

11. Cre-Art

y.lebrun@scarlet.be

Volwassenen

Socio-cultureel

12. Erfgoedbank Heembeek-Mutsaard

erfgoedhm@gmail.com
0471 80 01 31

13. Openbare Bibliotheek NOH

info.bibliotheek@brucity.education
02 266 82 90

14. Koninklijke Toneelkring Rust Roest

rustroest@gmail.com

Rony Olbrechts
0477 70 06 96
Frans Vekenmansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek
www.facebook.com/ktrustroest

 

15. Schaakclub Richard Réti

Jan Vanhercke
0475 45 58 35
info@reti.be
Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

16. Lithurgische zanggroep NOH

y.lebrun@scarlet.be

17. Femma NOH

betty.olbrechts@yahoo.fr
02 268 35 80

 

19. 'T Hiembeiks Kotteer

hiembeikskotteer@gmail.com

 

20. Femma Nissaa

femma-nissaa@outlook.com
0493 41 33 84
facebook.com/FemmaNissaa

21. Broederschap van Scherpenheuvel NOH

y.lebrun@scarlet.be

Natuur en ecologie

22. Repair café NOH

nadinetruggelaar@lmdq.be
02 430 66 41

23. Promenade Verte NOH Groene Wandeling

pv.gw.noh@gmail.com
Benoît Elleboudt
0475 77 05 63
 

Sport

25. Koninklijke Vrolijke Kruisboogschutters 

evandenbreen@proximus.be
Oorlogskruisenlaan 1
1120 Neder-Over-Heembeek

 

26. Zaalvoetbalclub De Wulle Bieste

Roel De Sutter
roel.de.sutter@gmail.com
www.facebook.com/ZVC-De-Wulle-Bieste

27. NOH Volley 

Eddy De Backer
0477 32 02 91
eddy.christine@skynet.be

28. Biljartclub Neder-Over-Heembeek

Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek
0486 44 51 66 
www.bcnoh.be

29. Darts'agnans

wildehertogh@gmail.com
0472 86 64 71
Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

30. Petanqueclub Djembees

dedjembees@gmail.com
0485 41 56 09

31. Petanqueclub Communal

stefiszat@gmail.com
 

 

32. Petanqueclub De Kluis

0472 41 92 33

33. Zwemclub De Durvers

damienne.tant@gmail.com

34. Koninklijke en Keizerlijke Schuttersgilde St.-Sebastiaan

Handboogschieten

sintsebastiaansgilde@proximus.be
0478 99 74 11
Meudonstraat
1120 Neder-Over-Heembeek

55+

35. OKRA Neder-Over-Heembeek

christiane.crampe@hotmail.com
vanrillaerpaula@skynet.be
0479 74 95 87
02 268 37 54

 

36. WZC de Pagode

pagode@armonea.be
02 431 28 28

37. Samana NOH-Laken

rachelvandermosen@hotmail.com

38. WZC De Overbron

info@deoverbron.be
02 266 12 12
Oorlogskruisenlaan 202
1120 Neder-Over-Heembeek

39. Residentie de wilde Rozen

olivier.plusquin@cpasbxl.brussels
02 60 15 01
Sint-Pieter en Pauwelstraat 15
1120 Neder-Over-Heembeek

 

40. LDC ADO Icarus + Vriendenkring ADO Icarus

Zie ook LDC ADO Icarus

Conny.roekens@adoicarus.be
0470 90 04 04

41. ARDAPS

ardapsmula@hotmail.com
0472 67 35 77

Op zoek naar een overzicht van scholen in de buurt?