Verenigingen

In Neder-Over-Heembeek zijn heel wat bruisende verenigingen te vinden.

Een rijk aanbod aan verenigingen kleuren mee het vrijetijdsaanbod in Neder-Over-Heembeek en de Mutsaardwijk.
We stellen ze graag aan je voor.

Socio-cultureel

Koninklijke Toneelkring Rust Roest

Frans Vekenmansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

Rony Olbrechts
0477 70 06 96
www.ktrustroest.be

www.facebook.com/ktrustroest

Gezindsbond Neder-Over-Heembeek

Christine De Meerleer
02 245 68 18
gezindsbondnoh@hotmail.com
www.facebook.com/gezinsbondNOH

Ardaps vzw

Ernestine Mula Kakiba
0472 67 35 77
mulakakiba@hotmail.com

Femma Neder-Over-Heembeek

Oorlogskruisenlaan 270 B3
1120 Neder-Over-Heembeek

Betty Olbrechts
02 268 35 80
betty.olbrechts@yahoo.fr
www.femma.be/nl/groep/brussel-neder-over-heembeek

Femma Nissaa

Breeschstraat 6
1020 Brussel

Rhimou Brakache
0485 50 53 12
femma-nissaa@outlook.com
www.facebook.com/FemmaNissaa

Kinderen en jongeren

Chiro Mutsaard

Stalkruidlaan 13
1020 Laken

Silke Puystiens
0472 99 48 60
silke.puystiens@gmail.com
www.chiromutsaard.be

Jeugdhuis 't Mutske 

Schapenweg 2
1020 Laken

info@mutske.be
www.facebook.com/jeugdhuismutske

Scouts en Gidsen Laken-Ruusbroec

Forumlaan 4
1020 Laken

scoutsruusbroec@gmail.com
scoutslaken-ruusbroec.be

Natuur en ecologie

De Groene Wandeling / La Promenade Verte NOH

Léon Daumeriestraat 24
1120 Neder-Over-Heembeek

Benoît Elleboudt
0475 77 05 63
benoit.elleboudt@gmail.com
www.facebook.com/Promenade-Verte

Buurtcompost

Annemie Drabs
0472 69 85 96
annemiedrabs@gmail.com

Sport

Biljartclub Neder-Over-Heembeek

Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

René Blondeel
0486 44 51 66 
rene.blondeel@skynet.be
www.bcnoh.be

Koninklijke en Keizerlijke Schuttersgilde St.-Sebastiaan

Handboogschieten
Meudonstraat
1120 Neder-Over-Heembeek

Robert Willems
02 262 16 00
robert_willems@skynet.be

Koninklijke Kruisboogschutters 'De Vrolijke Kruisboogschutters'

Kruisboogschieten
Oorlogskruisenlaan 1
1120 Neder-Over-Heembeek

Jean De Ridder
0486 45 44 61
jean_de_ridder@yahoo.fr

Petanqueclub Djembees

Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

Sabine Depoorter
sdepoorter@parlbru.irisnet.be

Volleybalclub KWB-NOH

Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

Eddy De Backer
0477 32 02 91
eddy.christine@skynet.be

Zwemclub De Durvers

Katleen Adriaenssens
02 268 56 53
katleenadriaenssens@hotmail.com

Vrije tijd

Schaakclub Richard Réti

Frans Vekemansstraat 131
1120 Neder-Over-Heembeek

Jan Vanhercke
0475 45 58 35
info@reti.be
www.reti.be

Senioren

OKRA Neder-Over-Heembeek

Christiane Boddin-Crampe
02 268 37 54
christiane.crampe@hotmail.com

Vriendenkring ADO Icarus

Zie ook LDC ADO Icarus

Peter Elsocht
info@beenhouwerijelsocht.be

Kerkgemeenschap

Broederschap van Scherpenheuvel NOH

Daniel Sterckx
02 268 01 60

Nederlandstalige Pastoraal Heembeek-Mutsaard

Araucarialaan 52
1020 Brussel

Yves Lebrun
02 268 03 17
y.lebrun@scarlet.be

Liturgische zanggroep Neder-Over-Heembeek

Yves Lebrun
02 268 03 17
y.lebrun@scarlet.be

Regionale Commissie Rechtvaardigheid en Vrede Brussel

Yves Lebrun
02 268 03 17
y.lebrun@scarlet.be

Onderwijs

Oudercomité Jan-Van-Ruusbroeckollege

oudercomitejvr@gmail.com
https://ruusbroec.be/ 

Op zoek naar een overzicht van scholen in de buurt?